Życzenia Świąteczno – Noworoczne

Rada Osiedla Mieszka I składa Mieszkańcom oraz Osobom odwiedzającym naszą stronę internetową życzenia wymarzonych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku 2018 !  

Zmierzamy do końca 2017 roku z poczuciem, że był to dla Osiedla Mieszka I rok dobry i owocny, a także z radością, że w roku 2018 nasze Osiedle wręcz przełomowo wypięknieje i stanie się wygodniejszym miejscem do życia. Mamy tu na myśli przede wszystkim już trwającą gruntowną przebudowę ulicy Wita Stwosza na całym odcinku od ulicy Piastowskiej do ulicy nad Potokiem oraz czekające nas liczne inwestycje i modernizacje z Budżetu Obywatelskiego 2018 na łączną kwotę 100 tys. zł (po szczegóły w tym zakresie odsyłamy do poprzedniego wpisu).

W kończącym się roku na Osiedlu pojawił się między innymi monitoring wizyjny placu zabaw – siłowni plenerowej, obsługiwany przez Straż Miejską, nowe podwójne urządzenie w obrębie siłowni plenerowej (tu ukłony w stronę Spółdzielni Mieszkaniowej „Strzecha” za jego sfinansowanie). Nie sposób nie wspomnieć o świeżo zakończonej termomodernizacji i remoncie elewacji bloku Piastowska 46, w którym swoje biuro ma m. in Rada Osiedla, a który z racji usytuowania jest niejako wizytówką Osiedla. Gratulacje dla Wspólnoty Mieszkaniowej za tę udaną i cieszącą oko inwestycję! Rada Osiedla dołoży starań, aby przewidziane na rok 2018 rewitalizacja skweru pomiędzy tym blokiem a przystankiem oraz remont odcinka drogi wewnętrznej na tyłach budynku Piastowska 46 dopełniły wspaniały efekt w zakresie poprawy estetyki przestrzeni publicznej na Osiedlu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *