Wiosenny Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 2

Przedszkole 182

23 Maja (czwartek) począwszy od godziny 16.00 w Przedszkolu nr 2 przy ul. Krzywoustego odbędzie się Wiosenny Piknik Rodzinny. Gospodarzem wydarzenia jest jak zwykle Społeczność Przedszkola, ale ma ono charakter otwarty i zaproszeni są Wszyscy Mieszkańcy Osiedla wraz z Rodzinami. Jest to świetna okazja do zacieśniania więzi sąsiedzkich i rodzinnych, miłej rozmowy oraz czerpania z niewyczerpanego źródła wiosennej energii i radości Przedszkolaków. Można też na własne oczy zobaczyć jak wypiękniał budynek Przedszkola.

Przedszkole 181

Imprezy te (obok pikników jesiennych) należą do wieloletniej tradycji Przedszkola i przy sprzyjającej pogodzie odbywają się na świeżym powietrzu, w przedszkolnym ogrodzie.

Za każdym razem imprezom tym nadawana jest inna ciekawa oprawa. Tym razem Piknik będzie miał styl wojskowy. Jakie niespodzianki militarne kryją się za tą zapowiedzią – przekonamy się!

Przedszkole 183

Na pewno nie zabraknie występów artystycznych w wykonaniu Dzieciaków, zabawy przy muzyce, konkurencji sprawnościowych, smacznych przekąsek no i oczywiście … wspaniałej atmosfery.

Rada Osiedla Mieszka I od wielu lat angażuje się we współorganizację pikników przedszkolnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *