Nie ma jak u Mieszka – piknik rodzinny z rycerzami!

boisko1Rada Osiedla Mieszka I, Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz oraz Gimnazjum nr 16 zapraszają na rodzinny piknik rycerski pt. „Nie ma jak u Mieszka”, który odbędzie się 28 września 2013r. od godz. 11 00 do 16 00 na terenie Gimnazjum nr 16 przy ul. Adama Asnyka 30 w Bielsku-Białej.

 

boisko2Okazją do wspólnego fetowania jest otwarcie wraz z nowym rokiem szkolnym pięknego boiska wielofunkcyjnego przy Gimnazjum nr 16. Piknik jest projektem wyłonionym do realizacji w drodze konkursu w ramach Programu DOM KULTURY+ Inicjatywy Lokalne, który to Program realizuje w naszym mieście Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz.

 

boisko3W programie prezentacja boiska, a po nim: występy artystyczne grup działających w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz, uczniów Gimnazjum nr 16 i dzieci z Przedszkola nr 2; warsztaty czerpania papieru, ceramiczne, iluminacji, pisania gęsim piórem, haftu krzyżykowego, wykonywania ozdób z filcu; a także konkurencje sprawnościowe, rozgrywki sportowe; pokazy sztuki rycerskiej; konkurs na najpiękniejsze stroje średniowieczne i poczęstunek grochówką Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *